Hakkımızda

Nesa KompresörHakkımızda

KURUMSAL

Nesa Kompresör, güçlü mühendislik kadrosu ve ileri teknoloji üretim altyapısı ile sektörde öncü, rekabetçi, yüksek kaliteli, yenilikçi ve özgün ürünler tasarlar, geliştirir ve üretir. Ürettiği ürün ve sistemler ile yurtiçi ve yurtdışı projelerde yerli ve milli bir markayı ülkemize kazandırmak için çalışmaktadır.

Misyonumuz

Havacılık ve Uzay sanayisinde katma değer yaratan; müşterilerine, çalışanlarına ve topluma karşı sorumlu; kendini sürekli geliştiren, iş güvenliği, işçi sağlığı, çevresel ve sosyal değerler ile performansta mükemmelliği hedefleyen saygın bir dünya şirketi olmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek tam müşteri memnuniyetini sağlamak; dünya standartlarına uygun yüksek teknolojik ürünlerin üretiminde sürdürülebilir maliyetlerle dünyada söz sahibi olmak; rekabet gücümüzü arttırmak için maliyetlerimizde ve verimlilikte sürekli iyileşme sağlamak

Kalite Politikamız

Nesa Kompresör olarak müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için kaliteli ürünler ve hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.

    • Müşteri Odaklılık – Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak için onları dinlemek
    • İnovasyon – Yenilikçi tasarımlarla “yapılması zor” olanı başarmak
    • Dürüstlük ve Doğruluk – Dürüstlük ve doğrulukla karşılıklı saygıya dayalı ilişkiler geliştirmek
    • Sürekli İyileştirme – Sürekli İyileştirmeyi kullanarak süreçlerin kusursuz yürümesi sağlamak ve çalışanlarımızı en iyi şekilde çalışmalara dahil etmek